Březnice - Březůvky 3:2

Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Březnice - Březůvky 3:2 (2:0) Dobeš 2x, Ambrož - Mikel, Krajča O.

Rozhodčí: Bodlák

Zápas, kterému nechyběly góly, nasazení a dramatický závěr sehráli naši hráči v Březnici. Od začátku bylo zřejmé, že Březůvky nepřijeli k lídrovi soutěže pouze bránit. Již ve 4. minutě se na branku domácích řítil Radim Kamenčák, který těsně minul. Z následné akce soupeře ovšem zafungovalo obligátní „nedáš – nedodaneš“ a nepokrytý kanonýr Dobeš otevřel hlavou skóre. Naši se brzy vzchopili a do poločasu si kvalitní hrou vytvořili množství šancí, které volaly po gólu. Byl to však opět Dobeš, který ve 42. minutě zakončil hlavou brejkovou akci.

Když na začátku druhého poločasu zvýšila Březnice vydařenou střelou na tříbrankový rozdíl, zdálo se rozhodnuto. Do hry naše vrátil Marek Mikel, který proměnil penaltu nařízenou za hru rukou.  Posílení útoku o třetího hráče přineslo ovoce v podobě kontaktního gólu Ondřeje Krajči. Do samého konce zápasu naši bušili do obranného bloku Březnice, ale na remízu již nedosáhli. Nestává se často, aby diváci po prohraném zápase odcházeli z hlediště spokojeni. Všichni hráči si zaslouží uznání za předvedený výkon. Hoši díky, tak se hraje fotbal!

Sestava: Marušák - Vyoral, Krajča J., Kozmík, Vrzalík T., Vach, Horňáček, Lakomý, Mikel, Kamenčák, Pleca    Střídali: Krajča O., Vrzalík M., Tesař

09.09.2007 22:18:01
skbrezuvky@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one