Březůvky - Fryšták B 1:1

Březůvky - Fryšták B 1:1 - obrázek

Březůvky - Fryšták B 1:1 - obrázek

Březůvky - Fryšták B 1:1 (0:0) vlastní - Adamík

Rozhodčí: Střelec

V úvodním zápase sezóny si domácí dokázali vytvořit množství příležitostí ke skórování, dvakrát zazvonilo břevno, ale gól si muselo vstřelit hostující mužstvo samo.

Po letní přestávce se domácí rozjížděli jako letitý diesel taxikářského Venta a do tempa se dostali po čtvrt hodince hry. První půle byla vyrovnaná jak herně, tak na počet šancí. Nejpohlednější příležitost, kterou zakončila střela Ondry Krajči, zastavilo až břevno. Po obrátce domácí přidali a z několika závarů před brankou soupeře vytěžili vedoucí gól, který si před centr dobíhajícím Milanem Lakomým vstřelil obránce Fryštáku raději sám. V této fázi hry měly Březůvky blízko ke vstřelení druhé branky, ale chyběl k tomu um nebo trochu štěstíčka. Se závěrem zápasu se zdáli mladí hráči soupeře stále rychlejší a rychlejší. A tak mohli naši chlapci ze svých dispečerských pozic už jen sledovat záda útočníka Fryštáku, který doběhl míč směřující na roh a naservíroval ho na hlavu nebráněného Adamíka, jenž tak dvě minuty před koncem připravil Březůvky o dva body. Domácí hráči bohužel po fyzické a taktické stránce závěr dobře rozehraného zápasu nezvládli.

Zápas odehrála obě mužstva velmi korektně a rozhodčí Střelec tak neměl mnoho práce.

 
Březůvky: Marušák – Slovák, Kamenčák, Krajča, J., Macalík, Pleca, Lakomý, Vyoral, Horňáček, Krajča O., Vach  Střídali: Vrzalík T.

12.08.2008 08:30:34
skbrezuvky@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one