Březůvky - Vel. Ořechov 2:0

Březůvky - Vel. Ořechov 2:0 - obrázek

Březůvky - Vel. Ořechov 2:0 - obrázek

Březůvky - Vel. Ořechov  2:0 (0:0) Mikel, Vach

Rozhodčí: Ševčík

Březůvky dokázaly potřetí v řadě zvítězit, přestože derby s Ořechovem dohrály v devíti lidech. 

 

Domácí vstoupili do zápasu aktivně. Již v 10.minutě překonal hostujícího brankáře hlavou Marek Mikel. Poté co hráči gól oslavili a odebrali se k vlastní půli se hlavní sudí poradil s hostujícím pomezním a branku pro údajný ofsajd odvolal. Další podivné výroky sudího neunesl Radim Kamenčák a za dobře míněnou radu: „Kdybys víc běhal, tak bys víc viděl“ se odporoučel do sprch. Sudí ač mlád, se po hřišti pohyboval velmi sporadicky a do poločasu daroval Ořechovu jeden přímý kop za druhým. Střelecky impotentní hosté těchto nabídnutých šancí nevyužili.

Druhá půle musela potěšit oko domácího diváka tak, jak už dlouho ne. V deseti lidech předváděly Březůvky ofenzivní fotbal s bezchybnou obranou. Pohledným akcím chybělo jen přesnější zakončení. V 65. minutě vyslal Ondřej Krajča přihrávkou Sašu Vacha do vápna a hostující stoper ho dokázal zastavil jen faulem. Z nařízené penalty se standardně nemýlil Marek Mikel. V zápětí rozhodčí opět redukoval počet hráčů na trávníku, když za kontakt s brankářem vyloučil domácího Tomáše Vrzalíka a oplácejícího hráče hostů.

V závěru vrhli hosté všechny síly do útoku a vytvořili si několik tutovek. Od pohromy domácí zachránil neprůstřelný Pavel Marušák, který se prezentoval několika zázračnými zákroky. Hry hostů vabank využil Ondřej Krajča, který již v nastaveném čase vyslal kolmou přihrávku na Sašu Vacha a ten face to face proti hostujícímu brankáři Ořechov dorazil.

 

Perfektní týmový výkon okořeněný třemi body. Jen tak dál!

 
Březůvky: Marušák – Kamenčák, Krajča, J., Macalík, Pleca, Lakomý, Horňáček, Vyoral, Mikel, Vrzalík T., Vach  Střídali: Krajča O., Kmošek
31.08.2008 19:23:11
skbrezuvky@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one