Halenkovice - Březůvky 3:2

Halenkovice - Březůvky 3:2 - obrázek

Halenkovice - Březůvky 3:2 - obrázek

Halenkovice - Březůvky 3:2 (2:1) Vrzalík, Macalík

Rozhodčí: Ruman

Kamarádi, kamarádky, račte s námi na fotbálek. Ahoj, servus nazdárci, my jsme přece Kašpárci. Levá pravá šlapem světem, povídačky nesem dětem, zaťukáme si na čelo, aby bylo veselo. Tam je tele, tam jsou krávy, hlavně že jsme všichni zdrávi. I krutifousy, kdepak to jsme? Že jsme se ztratili! Tak to se musíme zase rychle najít!

Březůvky vstoupily do zápasu s předposledními Halenkovicemi rychlou brankou Tomáše Vrzalíka. Krátce poté srovnal hlavou mizerně bráněný útočník domácího celku. Další akci Březůvek zastavil obránce domácích rukou, která byla vidět až z Napajedel. Sudí Ruman však v daný moment studoval něco důležitějšího v kapse trenýrek a prohřešek přehlédl. Orlí zrak prokázal v zápětí na opačné straně, když odpískal ruku, kterou naopak nikdo jiný neviděl. Darovaný přímý kop Halenkovice zužitkovaly a ujaly se vedení. V druhé půli Březůvky zvýšily aktivitu. Soupeř se soustředil na obranu z které vyrážel do brejků. Jeden výpad Halenkovic zastavil Ondra Šiška zbytečným faulem a Halenkovice upevnily z penalty své vedení.  Konečnou podobu výsledku dala akce Luboše Horňáčka, který přesně nacentroval zakončujícímu Karlu Macalíkovi. Následná hra Březůvek byla nepřesná, křečovitá, naivní na úrovni okresní žákovské soutěže a nemohla přinést obrat zápasu.


Březůvky: Marušák – Slovák, Pleca, Vach, Krajča J. Mikel, Macalík, Lakomý, Vrzalík T., Horňáček, Šiška Střídali: Kafka, Kmošek

11.05.2008 22:00:32
skbrezuvky@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one