Mladcová B - Březůvky 1:2

Mladcová B - Březůvky 1:2 - obrázek

Mladcová B - Březůvky 1:2 - obrázek

Mladcová B - Březůvky 1:2 (0:0) Matula - Vach, Kamenčák

Rozhodčí: Šubík

Radim Kamenčák rozhodl zápas gólem z "půlky" a vede tabulku střelců.

S paralyzující bolestí zad nastoupili k utkání s Mladcovou Marek Mikel a Saša Vach. Antiethanolovými tabletami předávkovaný Radim Vyoral nenastoupil vůbec. Na postu stopera se tak objevil nadějný dorostenec Tomáš Albrecht a celý zápas si počínal víc než dobře. Po úvodním náporu domácích se hra vyrovnala a celý první poločas se odehrál bez výraznějších šancí v prostoru mezi šestnáctkami.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, za které otevřel skóre hlavou střídající Matula. Krátce na to však přišlo nedorozumění  domácího stopera a brankáře, mezi kterými lišácký prostrčil míč do sítě Saša Vach. Deset minut před koncem zápasu využil přetaženého rohu Radim Kamenčák a z nulového úhlu mazácky prostřelil domácího brankáře (viz. foto).

 

Nebyla to jízda jako s Fryštákem, ale tři body z venku – paráda! Březůvky již 7 zápasů po sobě neprohrály a chtějí Vás pobavit i v posledním podzimním duelu s Pohořelicemi. Pohořelice jsou v tabulce druhé, Březnice je mimo hru, hraje se o čelo!

 

Sestava: Marušák - Krajča O., Krajča J., Pleca, Albrecht, Lakomý, Vrzalík T., Šiška, Mikel, Kamenčák, Vach   Střídali: Slovák, Tesař, Utinek 

 

28.10.2007 16:43:29
skbrezuvky@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one